AYAKLI HALI SIKMA MAKİNASI

Ayaklı Halı Sıkma Makinalarını diğer makinalardan ayıran tek ayırt edici özelliği ayaklarının yüksek veya isteğe göre yapılmasıdır.

Diğer Halı Sıkma Makinalarında ayakları standart özelliklere göre üretimi gerçekleştirilmektedir.

Halı Yıkama Firmaları bu cihazlara çok fazla rağbet göstermektedirler. Ayaklı Halı Sıkma Makinaları, tekerlekli halı sıkma makinalarına, körüklü halı sıkma makinalarına göre çok az da olsa daha uygundur fiyat açısından.

Yan tarafta gördüğünüz resimdeki Halı Sıkma Makinası ayaklı, körüklü, tekerlekli gibi birbirinden farklı ekleme çıkarmalar yapılarak farklı isimlerle anıabilir.

Ayaklı Halı Sıkma Makinasına ait parçalara buradan ulaşabilirisiniz. İsterdiniz veya aradığınız parçayı web sitemiz üzerinde bulamadığınız taktirde bize buraya tıklayarakta ulaşabilirsiniz.

Firmamızın elinde bulunan Ayaklı Halı Sıkma Makinalarını görmek ister misiniz?

Ayaklı Halı Sıkma Makinası Bulunan Firmalar ve Fiyatları;           

Sıfır veya 2.El Ayaklı, Rulo, Körüklü, Tekerlekli Halı Sıkma Makinası Fiyatları, Özellikleri, Parçaları, Markaları

S.S.S.
SIFIR ve 2.EL HALI SIMKA MAKİNALARI, PARÇALARI, FİYATLARI, ÖZELLİKLERİ
TEKLİF FORMU
Halı Sıkma Dünyası olarak;; bizimle bu panel aracılığı ile iletişime geçtiğiniz taktirde uygun fiyat garantisi, profesyonel ekibimiz ile sizlerle kısa süre iletişime geçeceğiz ve istediğiniz ürün, model cihaz veya cihazları piyasanın çok altına bir fiyata sizlere temin edeceğimizden şüpehniz olmasın...