KURUMSAL KİMLİK | HALI SIKMA DÜNYASI

20017 yılında kurulmuş olup, sıfır veya 2.el halı sıkma makinaları, parçaları, fiyatları, özellikleri, markaları, yapımı vs... ile ilgili yılların getirmiş olduğu çeşitlilik ve birbirinden farklı modelleri yakından takip ederek ve bilgi birikimimizi, deneyimimizi, siz değerli müşterilerimize sunmaya ve ihtiyaçlarınıza bu yönde hizmet vermeye bundan sonra gayret göstereceğimizden şüpheniz olmasın.

Şirketimiz Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve Halı Yıkama Firmalarına firmalara verdiğimiz Destek ile ile Halı Sıkma Makinaları sektöründe önce Türkiye'de sonra Avrupa'da aranılan firmalardan olmak.

Amacımız ; Çağdaş standartlarda teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli makina ve modelleri sizlere en ekonomik biçimde sunmak ve hizmeti(satış sonrası) sürekli geliştirmektir.

Avantajlarımız ;

Özen ve Güleryüz - Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız istediğiniz zaman sizlere destek vermeye 7 / 24 hazır bulunmaktadırlar.

Profesyonellik ve Dinamizm - Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Halı Sıkma Parçaları, Markaları, Özellikleri, Teknikleri, Yapımı, Fiyatları alanında Hizmet

           

Sıfır veya 2.El Ayaklı, Rulo, Körüklü, Tekerlekli Halı Sıkma Makinası Fiyatları, Özellikleri, Parçaları, Markaları

S.S.S.
SIFIR ve 2.EL HALI SIMKA MAKİNALARI, PARÇALARI, FİYATLARI, ÖZELLİKLERİ
TEKLİF FORMU
Halı Sıkma Dünyası olarak;; bizimle bu panel aracılığı ile iletişime geçtiğiniz taktirde uygun fiyat garantisi, profesyonel ekibimiz ile sizlerle kısa süre iletişime geçeceğiz ve istediğiniz ürün, model cihaz veya cihazları piyasanın çok altına bir fiyata sizlere temin edeceğimizden şüpehniz olmasın...